Ndryshimi i fundit: E Enjte, 15 Shkurt 2018
B.B.F. Company
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51309014T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe tregtim i pijeve freskuese dhe energjike, import dhe eksport.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ismet Mustafa 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ismet Mustafa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
B.B.F. Company
B.B.F. Company
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!