Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ALBAMIA VIAGGI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51309002T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Agjenci turistike e cila organizon turne duke perfshire hotele dhe automjete me qera, adminstrimin dhe menaxhimin, transportin e tursteve. Shoqeria mund te marre pjese ne tendera publike, shteterore dhe europiane, merr financime, lehtesime dhe perfitime si dhe publikon artikuj turstike dhe sherbime ne lidhje me to.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Francesco Motola 100
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Francesco Motola
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBAMIA VIAGGI
ALBAMIA VIAGGI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!