Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
FONDI ERPA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51308018A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 115,406,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Aktivitete te blerjes dhe shitjes se aksioneve Brenda dhe jashte vendit, operacione tregtare dhe financiare me banka, me persona juridike, fizike, shoqeria mund te jape gar and reale ne favor te treteveje enteve publike, bankave apo dhe ne favor te vete ortakeve, operacione te kembimeve valutore, marrjen e huave nga institucionet financiare apo individe te ndryshem, operacione studimore ne fushen e turizmit infrastrukture, energjise, shfrytezimit miner or, agrikulture etj,te drejten e investimeve ne fusha te ndryshme, ne fushen e blerjes dhe shitjeve te pasurive te paluajtshme dhe te luajtshme, mbledhjen dhe perpunimin e te dhenave per te trete, krijimin dhe drejtimin e te dhenave te gfaredolloj tipi, aktivitet per nderhyrje kreditore ne te gjitha format e parashikuara nga normativat perkatese, ndermjetesim ne blerjen dhe ne trajnimin e praktikave te financimit, leasing, hua, garancive, imobilare, praktika per kredi konsumi, per shlyerje kredish, asistence per keshillime ekonomike dhe financiare, per studime te realizueshme, plane sipermarje dhe analize tregtare, formulimin, pershtratjen dhe egzaminimin per llogari te te treteve, te programeve financiare, te investimit apo zhvillim te perbashket, gjithashtu aktivitete kujdestarie per zhvillimin e projekteve ndermarrese dhe gfaredolloj forme iniciative te zhvillimit, organizim te sipermarjeve edhe per paraqitje kerkese per financim te gfaredolloj forme iniciative te zhvillimit, organizim i sipermarjeve edhe per paraqitje kerkese per financim te gfaredolloj tipi sipas asaj qe eshte vendosur nga autoritetet vendore,komhetare dhe komunitare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Paulin Rranzi 77.17
Ritvana Delia 22.83
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Paulin Rranzi, Ritvana Delia
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FONDI ERPA
FONDI ERPA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!