Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
FASTCOM
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51308016H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Zhvillimin e aktivitetit si qender telefonie (Call Center), shitje dhe konsulence te produkteve te telekomunikacionit, telefonike dhe celulare, zhvillimin e aktivitetit te telemarketingut, shitje nepermjet telefonit, qender kontakti, qender kontakti vizuale, aktivitetin e call center te brendshem dhe te jashtem, formim, konsulence informatike, krijimin dhe zhvillimin e aplikimeve informatike (faqe interneti, app, stand alone), zhvillimin e aktivitetit te import/eksport, zhvillim e aktivitetit te produkteve e-commerce dhe faqe marketingu, zhvillimin e aktivitetit te dhenies me qera dhe furnizimin me produkte hardware dhe zyre, zhvillimin e aktivitetit te dhenies me qera te autoveturave etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Giannantonio Massaro 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Giannantonio Massaro
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FASTCOM
FASTCOM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!