Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
DL COMMUNICATION & COMMERCE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51307047I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shėrbim ''Call Center'', telefonata dhe marrje telefonatash, veprime administrative, kompjutėr, zyrė pėrfaqėsuese, shitje - blerje detergjente, produkte, pajisje, makineri pėr pastrim
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Daniele Comincini 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Bledi Kyēyku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DL COMMUNICATION & COMMERCE
DL COMMUNICATION & COMMERCE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!