Ndryshimi i fundit: E Diel, 29 Mars 2020
ALMA LAB
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51307030O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime shendetesore dhe sociale. Laborator kliik, biokimik, imunologjik, mikrobiologjik etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alma Drishti 100
Sektori ekonomik: sherbime spitalore
Administratorė: Vjollca Haxhiaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALMA LAB
ALMA LAB
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!