Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
T.S.B GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51306058S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Servis kompjuterash dhe televizorash, shitje blerje te kompjuterave dhe televizorave, sherbim internet on - line, call - center. Tregtim kafe dhe pije te ndryshme, me shumice dhe pakice.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Albana Masha 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Albana Masha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
T.S.B GROUP
T.S.B GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!