Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
S I T SECURITY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L48123301O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 2014
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sherbimi i rojeve civile, ruajtja e objekteve shteterore, private ne pronsi ose ne perdorim te personave fizik dhe juridik shqipetare ose te huaj, rujtja e rendit ne keto objekte, dhe sigurimi i jetes se personelit e te vlerave pasurore te tyre gjate levizjes edhe aktivitete te tjera qe do te konsiderohen te pershtatshme per zhvillimin e shoqerise.Transporti i rregull i udhetareve dhe mallrave.Import-eksport te lekures, kėpuceve, materialeve dhe makinerive te ndryshme per prodhimin e kėpuceve. Qepjene e faqeve te kėpuceve.Perpunimin aktiv me lenden e pare nga porositesi.
Adresa: Milot SHULLAZ Rruga e Teqes, Ndertese 1 kateshe, Zona Kadastrale nr.3441, me pasuri nr.124/4.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sokol Taga 60
Hasan Taga 40
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Sokol Taga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -44,663.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): -137,985.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
S I T SECURITY