Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"SECURITY-KORĒA"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L43907002H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 2014
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 40,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sherbimi i ruajtjes dhe sigurise fizike. Sherbime te ruajtjes se personave, objekteve e veprimtarive, kodi 1.3.A. Sigurimin e objekteve publike e private ne pronesi ose ne perdorim te personave fizike e juridike, qe ushtrojne veprimtari ne Republiken e Shqiperise. Sigurimin dhe mbrojtjen e jetes dhe te shendetit te personave fizike, shtetas Shqiptare ose te huaj. Kryerja e sherbimeve te kategorise 1.3 : Nenkategoria 1.3.A. Sherbime te ruajtjes se personave, objekteve e veprimtarive . Montimi, monitorimi i sistemeve te sigurise elektronike, sistemeve te kamerave CCT, radioalarmi per perpunimin e qendres se salles operative (QSPA). Importim, tregtim, blerje,shitje dhe instaslim te mjeteve e paisjeve te sistemeve vrojtim-sinjalizimit, audiovizive,mjete te mbrojtjes ndaj zjarrit, paisjeve te nderlidhjes se komunikimit, projektim, instalim dhe programim te paisjeve te telekomunikacionit, radiokomunikimit si dhe te sistemeve te monitorimit ne distance te mjeteve levizese dhe kontrollin e tyre.
Adresa: Korēe KORCE Lagjja 10, Blloku i Ri i Sportit, Nr.23, Korce.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Adrian Shehu 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Adrian Shehu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 3,154,934.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 485,254.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"SECURITY-KORĒA"