Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
SANITARY CLEANING
Numri unik i identifikimit (NIPT): L42429004B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2014
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sherbime sanitare dhe te pastrimit te ambjenteve te brendshme dhe te jashtme per objekte, biznese, paisje, etj. Tregetim me shumice dhe pakice, import, eksport te materialeve sanitare dhe detergjenteve si dhe cdo aktivitet i lejuar me ligj. Perveē veprimtarive te parashikuara me lart, ne veprimtarine sipermarrese te shoqerise do te hyje cdo veprimtari tjeter industriale, tregtare, financiare dhe qe do te konsiderohet nga ortaku e nevojshme dhe e pershtatshme per reakzimin e objektit te shoqerise. Pershkrimi i objektit te shoqerise ka natyre indikuese dhe jo kufizuese. Per realzimin e qellimit te saj shoqeria mund te bashkepunoje me cpdo person fizik apo juridik ne ēdo menyre qe e gjykon te dobishme. Shoqeria ne cdo kohe mund te ripercaktoje objektin e saj, ta shtoje apo pakesoje ate, me vendim te asamblese se shoqerise.Sherbime lavanderie dhe pastrim kimik per shoqeri te ndryshme si hotele, spitale etj.
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake nr.11, Rruga Lord Bajron, prane Spitalit Ushtrarak Laprake, ne ambientet e Spitalit Amerikan, Kati 1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatos Deliu 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Fatos Deliu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -4,454.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 8,543,942.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SANITARY CLEANING
SANITARY CLEANING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!