Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
3P Life Logistic
Numri unik i identifikimit (NIPT): L42409015I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 05.12.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 30,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Zbatimi i Kontratės sė Koncesionit/Partneritetit Publik Privat pėr Paketėn e Shėrbimeve tė Kontrollit Mjekėsor Bazė pėr Grupmoshat 40-65 vjeē. (Kompania ėshtė themeluar nga bashkimi i 80% tė kuotave prej MARKETING & DISTRIBUTION dhe 20% tė kuotave prej T R I M E D SHPK)
Adresa: KASHAR Autostrada Tirane - Durres, Km.9, Rruga Dytesore, Nr.Pasurie 148/46, Zona Kadastrale 2119, vol 11, fq.59
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
MARKETING & DISTRIBUTION 80
T R I M E D 20
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):10
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Akti per shpallje fituesi per koncesionin
Formulari i njoftimit tė Kontratės sė nėnshkruar
Akt Themelimi i Shoqerise Koncensionare 3P life Logistic
Ftesa pėr ofertė pėr Paketėn e Shėrbimit tė Kontrollit Mjekėsor
Statuti i Shoqerise Koncensionare 3P life Logistic
Administratorė: Altin Fani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
3P Life Logistic
3P Life Logistic
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!