Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
Dynamicx GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L42306022T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2014
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e tregtise dhe te shtepise botuese shoqeria do te kryeje: Shtypshkronje , punime te karakterit sekret, shkolle jopublike e mesme. Tregti dhe import-eksport me shumice dhe pakice te letres se shkrimit dhe te ambalazhit, furnizimi me material leter i shtypshkronjave, shtepive te botimit etj. Import, shitje instalim linjash tipografike te llojeve te ndryshme. Ngritje shtepi botuese. Prodhim dhe perpunim i letres, prodhim i kartvizitave, reklamave, fletoreve, artikujve shkollor etj, tregti me shumice dhe pakice i te gjitha materialeve kancelarike; te mallrave te ndryshem, industriale, ushqimore, mjekesore, elektroshtepiake, aparate dhe paisje elektronike dhe elektrike, te ndertimit, te mediave, te mjeteve kryesore dhe ndihmese te prodhimit, te makinerive, te metaleve ferroze dhe joferroze, te lendes drusore, te lendeve te para dhe te perpunuara per procesin e prodhimit, tregtimin e pasurive te luajtshme e te paluajtshme, shitblerjen e tokes, tregtimin e mallrave te gatshem e gjysem te gatshme; transaksione ne burse, shitblerje letrash me vlere etj. Import eksport artikuj veterinar dhe ushtarak, shitje artikuj kancelarie leter, detergjent,artikuj pastrimi, paisje mjeksore.
Adresa: TIRANE Njesia bashkiake nr 7, rruga Muhamet Gjollesha,godine 1-kateshe, nr 17
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Lleshi 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Ilir Lleshi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 299,277.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Dynamicx GROUP