Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
Health & Light
Numri unik i identifikimit (NIPT): L42231011L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2014
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Objekti i veprimtarise se shoqerise do te jete: Instalim, servis, asistence teknike per aparaturat elektromjekesore dhe materiale me perdorim mjeksor si dhe pajisje mjeksore per perdorim shtepiak, tregtimi i tyre me shumice dhe pakice, import eksport. Importi - eksport, tregtim me shumice dhe pakice i materiale dhe produkteve te ndricimit. Objekti i veprimtarise se shoqerise mund te zgjerohet ose ndryshoje me vendim teortakeve themelues te shoqerise.Import eksport i motorgjeneratoreve e komponenteve te tyre,centrale te energjise,motorreve me tere aplikimet e tyre,paisje te rregullimit dhe stabilizimit te energjise e tensionit,distribucion i materialeve elektrike per instalime dhe aplikime industriale e rezidenciale,te aparaturave te telekomunikacionit dhe aksesoreve per telekomin,gjeneratore dhe pjese te ndryshme te gjeneratorit,materiale elektrike,montim dhe tregetim te centraleve te energjise elektrike si dhe import e shitje-blerje te energjise elektrike. etj
Adresa: Tirane TIRANE Njesia Bashkiake Nr.10, Rruga Myslym Shyri, Pallati 46, Shkalla 5, kati 2, Apartamenti 43
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Erion Ēela 75
Ervis Manēe 25
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Erion Ēela
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,430,000.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 57,901,741.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 989,017.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 15,701,849.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Health & Light