Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
QENDĖR TRAJNIMI UHY ELITE(L42216007A)
Numri unik i identifikimit (NIPT): L42216007A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2014
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Organizimin dhe zhvillimin e kurseve te formimit profesional ne fushen e finances, kontabilitetit, aspekteve fiskale, drejtimit dhe administrimit, marketingut, burimeve njerezore,etj. Hartimin e planeve te biznesit, planeve te drejtimit, planeve manaxheriale dhe te tjera sipas nevojave perkatese. Sherbime perkthimi ne gjuhe te ndryshme. Shoqeria mund te kryej cdo aktivitet tjeter te nevojshem apo te dobishem per realizimin e qellimeve te shoqerise.
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake nr.5,Rruga Dora Distria, Pallati Tekno Projekt, Kati i III-te
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
UHY Elite 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Mimoza Sula
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
26.05.2015 Nė datėn 26.05.2015 ėshtė liruar nga detyra e administratorit Mimoza Sula dhe ėshtė vendosur prishja e shoqerisė. Likuidatori i shoqėrise ėshtė emėruar Z.Artan Golemi. Statusi I Subjektit ka kaluar nė "Shoqeri ne Likuidim e Siper"
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
QENDĖR TRAJNIMI UHY ELITE(L42216007A)
QENDĖR TRAJNIMI UHY ELITE(L42216007A)
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!