Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
DEA BEAUTY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L42103013A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2014
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ngritja dhe menaxhimi i dyqaneve kozmetike, estetike dhe te modes; Tregtim dhe shprendarje produktesh dhe aksesoresh qe i perkasin sektorit te bukurise, mireqenjes personale dhe te modes, pa kufizim ne te gjithe territorin e Republikes se Shqiperise
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Diana Fino 25
Idriz Ēelmeta 75
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Andi Kamberi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,600,918.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -1,550,700.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DEA BEAUTY
DEA BEAUTY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!