Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
ALBTEK ENERGY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L41914013H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2014
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertim Hidrocentrale dhe Termocentrale te kapaciteteve te ndryshme. Prodhim, montim dhe tregti me shumice dhe pakice i paneleve per prodhimin e energjise diellore, dhe aksesoreve te tyre brenda dhe jashte territorit te Republikes se Shqiperise. Trajtim i mbetjeve te ndryshme, organike dhe te ngurta. Ndertim i impjanteve te trajtimit te mbetjeve me djegie (Inceneritor). Ndertim konstruksion dhe punime restaurimi, te obekteve civile, industriale, tregtare, turistike, shendetesore, kulturore, sportive, vepra kullimi dhe vaditje, infrastrukture, sherbime komunale, projektim i objekteve te treguara me siper. Instalimi i linjave dhe kabinave elektrike te Tensionit te Ulet.Zhvillimin e veprimtarise minerare me punime siperfaqesore dhe nentokesore. Transport e pune me lende plasese.
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake nr.5, Rruga "Ibrahim Rugova", Sky Tower, kati 13, zyra 13/3
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Stela Gugallja 100
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Baza ligjore per dhenien me koncesion
Pershkrim i zones se studiuar
Informacion rreth impiantit
Rregullat e rrjeteve te infrastruktures
Impakti ne mjedis
Pamje te impiantit
Administratorė: Stela Gugallja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -123,487.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 0.00
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
20.08.2015 Nė datėn 18.08.2015 shtohet si objekt aktiviteti edhe: Ndertim Hidrocentrale dhe Termocentrale te kapaciteteve te ndryshme. Prodhim, montim dhe tregti me shumice dhe pakice i paneleve per prodhimin e energjise diellore, dhe aksesoreve te tyre brenda dhe jashte territorit te Republikes se Shqiperise. Trajtim i mbetjeve te ndryshme, organike dhe te ngurta. Ndertim i impjanteve te trajtimit te mbetjeve me djegie (Inceneritor). Ndertim konstruksion dhe punime restaurimi, te obekteve civile, industriale, tregtare, turistike, shendetesore, kulturore, sportive, vepra kullimi dhe vaditje, infrastrukture, sherbime komunale, projektim i objekteve te treguara me siper. Instalimi i linjave dhe kabinave elektrike te Tensionit te Ulet.Zhvillimin e veprimtarise minerare me punime siperfaqesore dhe nentokesore. Transport e pune me lende plasese
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBTEK ENERGY
ALBTEK ENERGY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!