Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
ADASTRA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L41826018M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2014
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregti tė artikujve me shumicė dhe pakicė, import tė bojrave pėr printera dhe fotokopje, shitje kompjuterash, servis, kancelari. Prodhim vulash.
Adresa: Farke SELITE Rezidenca Kodra e Diellit Nr.2, Rruga Lejla Veranda, Godinė 4 katėshe me numėr 109/9
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kozeta Levendi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Kozeta Levendi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 3,121,091.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 314,502.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ADASTRA