Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
D&J
Numri unik i identifikimit (NIPT): L41825004O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2014
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria do te zhvilloje aktivitetin e saj ne furnizimin me shumice, (me ndermjetsim/drejtperdrejt) te subjekteve publike e private me; Karburante, mallra ushqimore, industriale, elektroshtepiake, konfeksione, pjese kembimi,artikuj druri, kozmetik, makineri industriale, bujqesore dhe blegtorale. Sherbimeve si agjenci udhetimi, turistike, kombetare e nderkombetare ajrore, toksore e detare.Sherbime hoteliere, restorante dhe turistike brenda dhe jashte Shqiperise; Sherbime: Parkim Autojete ,artizanale, elektrike, hidrauluke,pastrimit ambjenteve, automjeteve, krijimit dhe mirmbajtjes se ambjenteve te gjelbra,krijim dhe mirmbajtje sistem IT. Ne fushen e shitjes me shumice dhe pakice te barnave, pajisjeve mjeksore dhe produkteve laboratorike
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake nr.4, Rruga e Dibres, Pallati nr.486/3, apartamenti 62, shkalla 2, kati 6
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Zhaneta Spahiu 51
Daniel Spahiu 49
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Dashnor Spahiu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 8,663,136.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 3,350,610.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 259,073.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 412,108.00
Website:www.D&J.al
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
D&J