Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
T&M CHEMICAL DISTRIBUTION
Numri unik i identifikimit (NIPT): L41823009V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2014
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import – eksport, tregtim te sapunit, pluhurave lares. Import - eksport dhe tregtim te artikujve ne fushen e industrise se lehte dhe ushqimore. Import - eksport, tregtim te lendeve te para dhe ndihmese per industrine e lehte, ushqimore, te ndertimit si edhe ate mekanike. Tregtimin e artikujve elektroshtepiake. Import - eksport, tregtim te lendeve dezinfektuese, deratizuese. Import – eksport, tregtim te materialeve te ndertimit. Tregetim Tubacione Rakorderi per Ujesjellsa. Tregtim Materiale Hotelerie. Import – eksport, tregtim te materialeve kimike.Tregtim Hipoklorit Natriumi dhe kalciumi, acid klorhidrik, Poliklorur alumini dhe kimikate te tjera per trajtimin e ujit te pijshem. Tregtim karboni aktiv per trajtimin e ujit te pijshem. Import-Eksport te plehrave kimike.
Adresa: KASHAR Autostrada Tirane - Durrės, Km 1, Godine 3 - kateshe, Kati III - te, Zona Kadastrale nr.2679, Nr.Pasurie 40/6
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Taulant Jakupi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Taulant Jakupi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 412,108.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
T&M CHEMICAL DISTRIBUTION