Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
Classic print
Numri unik i identifikimit (NIPT): L41602011O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2014
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e shtypshkrimit te gazetave, revistave, librave dhe cdo lloj botimi tjeter te perditshem ose periodik, printimeve te natyrave dhe formave te ndryshme te materialeve propagandiste dhe promocionale te cdo fushe, liberlidhjeve, stampimeve te te gjitha formave dhe permasave per perdorim ne mallra, pajisje dhe sende te tjera, prodhimit te adeziveve promocionale dhe informues, si dhe botimin apo printimin e cdo produkti tjeter qe kerkon teknologji shtypshkrimi te formave dhe permasave te ndryshme. Veprimtaria e shoqerise do te ofroje dhe aktivitetin e shpise botuese per marjen e porosive nga autore te ndryshem, pergatitjen per botim, perkthim dhe shperndarje te librave te zhanerave te shumllojshem, sipas te gjitha kerkesave te ligjit per nje aktivitet te tille.
Adresa: TIRANE Rruga 5 Maji, Ish Kombinati i Mishit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arjan Prodani 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Marina Prodani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 35,019,043.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 61,457,951.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,173,223.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 1,772,438.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Classic print