Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
KALIA shpk
Numri unik i identifikimit (NIPT): L41320036L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2014
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtim import eksport me shumice e pakice te mallrave ushqimore e bujqesore industriale te materialeve investime ne fushen e ndertimeve civile industriale rikonstruksine te cdo lloji punime te ndryshme ndertimore rikonstruksione. Bar kafe, restorante me gatime te ndryshme tradicionale e klasike. Tregtim import eksport me shumice e pakice Tregtim te mallrave te konsumit, produkt te gatshem,industrial, ushqimor, bimore dhe shtazore. Tregtim import eksport me shumice e pakice Tregtim te materialeve elektrike,hidraulike , ndertimore,izoluese,kimike, termike etj. Tregtim import eksport me shumice e pakice Tregtim te materialeve pastrimi , detergjente ,materiale higjeno sanitare dhe dezifektimi.Tregtim import eksport me shumice e pakice Tregtim mallrave industrial,artikujve sportive dhe aksesore ndihmes. Tregtim te materialeve shkollore, kancelarie dhe paisje zyrash. Tregtim import eksport me shumice e pakice Tregtim te materialeve te buta per hotele,spitale,burgje etj. Tregtim artikuj mobilierie per hoteleri ,zyra,spitale,shkolla. Tregtim te materialeve kopshtarie,lule,peme dekorative,plehra kimikedhe farera. Tregtim te materialeve, per IT dhe sisteme vezhgimi me kamera. Tregtim te materialeve pjese kembimi per: automjete ,mjete bujqesore, industri si dhe paisje teknollogjike. Riparim ,sherbim,tregtim te ndryshme per paisje elektrike,elektromekanike, elektromjeksore, pompa,ashensore etj. Riparim, sherbim, tregtim paisje ngrohje-ftohje(kaldaja , kondicioner dhe aspirim) dhe lavanterie. Sherbime dezifektimi 3D ne ambjente brendeshme dhe jashtme. Sherbimesi:fotokopjime,skanime,kartvizita,postera, kartolina,kalendare,karta identifikuese etj. Sherbime,organizimendryshme:kulturore,sportive,edukuese,promovuese,udhetime turistike etj. Sherbime ne fushen mbykqyrje dhe kolaudim punimesh per kategorite NS -3,NS-6,NS-7,NS-12. Sherbime ne projektim i sinjalizimitne rruge auto te kategorise I,II,III,IV,V , autostrada dhe ne degezime me hekurudhe. Shoqeria gjithashtu mund te bashkpunoje me shoqeri te tjera me objekt te njejte ose te ndryshem te saj.
Adresa: Tirane Paskuqan PASKUQAN Rruga Hoxha Tasim, Vila Kalia, Kati II
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ali Kalia 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ali Kalia
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 12,383,470.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 13,613,415.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 725,515.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 973,448.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KALIA shpk