Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
IRARBA ENERGJI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L38402901A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Diber
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Kryerje e veprimtarise se ndertimit , operimit dhe transferimit te energjise elektrike nga hidrocentrali "SHENGJUN " tek Autoriteti Kontraktues, ku perfshihet financimi, ndertimi, venia ne pune, prodhimi, furnizimi, transmetimi, shperndarja, eksportimi dhe shitja e energjise elektrike kjo ne zbatim te kontrates se koncensionit nr 10335 rep dhe 3329 kol date 09.09.2013.noter Julian Zhelegu , Kontrata e formes BOT( Ndertim,Operimi dhe Transferimi) per ndertimin e hidrocentralit" SHENGJUN " kontrate ne te cilen perfshihet projektimi administrimi mirembajtja e hidrocentralit dhe transferimin e tij tek autoriteti Kontraktues sipas kontrates se koncensionit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
AGRI CONSTRUKSION 5
V & A ENERGJI KLOS 95
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Administratorė: Luljeta Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
IRARBA ENERGJI
IRARBA ENERGJI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!