Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
EGOIL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L37201601O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi me shumice i naftes bruto,gazit natyror,benzine automjetesh,nenprodukte te tjera te lengshme si benzol,toluol,ksilol,solven,white spirit,gazoil,vajguri ndricues,vajra automjetesh dhe makinash te ndryshme,solare,bitum dhe mazut,import-eksport. Tregtim te automjeteve te cdo lloji , marke e tonazhi si dhe pjese kembimi per to, tregtim karburantesh te ndryshme , vajra lubrifikante, hapje pike lavazhi. Importim-eksportim,tregtim me shumice e pakice te te gjitha produkteve industriale,bujqesore,blektorale,lende te pare , prodhim mobiljesh, materialeve te ndertimit, mobiljeve, makinerive,ushqimeve,elektroshtepiake, paisje zyrash,linja prodhimi,pije freskuese,alkolike, tregtimi i tyre me shumice e pakice.Veprimtari ne fushen e transportit te mallrave e pasagjereve,veprimtari komisionere,bar-restorant,bar-kafe,hoteleri,hapje lavazhi dhe te tjera.
Adresa: Korce Bilisht BILISHT Ne ane te Superstrades Bilisht-Korce, Km. i I.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ermalt Gerbolli 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Kosta Pano
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 84,727,730.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 154,703.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 5,527,854.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EGOIL