Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
Olta Sharra
Numri unik i identifikimit (NIPT): L32517203Q
Forma ligjore: Person Fizik
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Bar-kafe.Tregtim mishi dhe nenprodukte te tij . Tregti me shumice artikuj ushqimore. Tregeti artikuj te ndryshem industriale. Sherbim katering.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Olta Sharra 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 34,017,914.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 38,605,388.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 6,089,032.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 6,473,843.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Olta Sharra