Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
SPIRIT TRAVEL & TOURS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L32403002P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 16,466,935.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari turistike si agjensi udhetimi, guide-perkthyes, tour operator, hoteliere, bar-bufe, restorant, transport udhetaresh e taksi. Supervizim te fluturimeve, sherbimeve aeroportuale, sherbime call center. Ushtrim i veprimtarise se kembimit valutor. Ushtrim i veprimtarise se agjentit te transferimit te parave ne emer dhe per llogari te subjektit financiar jobanke.
Adresa: TIRANE Sheshi Skenderbej, Pallati i Kultures, kati 1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nertila Kole 50
Dhimiter Tola 50
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Nertila Kole
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 49,302,374.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 36,653,980.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 34,274.67
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 19,900,673.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 126,884.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SPIRIT TRAVEL & TOURS