Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
HELIOS GASTRONOMI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L32222023L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 10
Fusha e veprimtarisė: Hapje dhe menaxhim baresh, restorantesh, hotelesh, fast-food, pasticeri etl. Hapje kursesh profesionale ne fushen e gastronomise dhe menaxhim hotelerie. Sherbime cateringu, prodhim dhe shperndarje ushqimi. Eksportimi dhe importimi i makinerive dhe paisjeve gastronomike dhe hoteliere. Eksportimi dhe importimi i mallrave ushqimore te ndryshme.
Adresa: TIRANE, Njesia Bashkiake nr.6, Rruga Besim Alla, Godine 2 - kateshe, Zona Kadastrale nr.3321, Nr.Pasurie 433/102
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Anxhela Koka 50
Leonora Shkurtaj 50
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Anxhela Koka, Leonora Shkurtaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 38,717,376.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 10,344,268.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 852,040.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 289,107.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HELIOS GASTRONOMI