Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
BOLUNMEZ PETROL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L32218031F
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Mehmet Murat Bolunmez
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -411,705.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
No audit
BOLUNMEZ PETROL
BOLUNMEZ PETROL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!