Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
AZ Distribution
Numri unik i identifikimit (NIPT): L32204031E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 466,194,300.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi karburantit te ndryshem me pakice, si dhe vajrave lubrifikante, te gazit te lengshem per ngrohje, pajisje ngrohese gazi, si dhe mbushjen e bomblave te gazit dhe tregtimi i tyre me pakice.
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake Nr. 5, Rruga Pjeter Bogdani, Pallati 23/1, Kati 6, Ap. 24
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatjon Mita 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ermal Shurdhaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 48,964,912.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 166,631,895.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -909,087.42
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -9,467,722.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): -42,753,258.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AZ Distribution