Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
MOTO-MANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L32203009T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice dhe pakice dhe import-eksport te: a) motocikleta, aksesore motocikletash, bateri, vaj motocikletash, bicikleta, aksesore bicikletash. b) Te mallrave te ndryshme ushqimore, industrial, pije konfeksione, fruta-perime, materiale ndertimi e nenprodukteve te tyre, elektro-shtepiake, prodhime bujqesore e blektorale, orendi shtepiake, mobilje, paisje elektrike dhe elektronike, hidro sanitare, hidraulike, kinkaleri, kancelari zyre e shkolle, pjese kembimi per auto, baderi, goma. Tregtim bimesh medicinale, eterovajore, plehrash e prodhime kimike, prodhime kozmetike dhe estetike. Import - eksport dhe tregtim me shumice dhe pakice te materialeve dhe paisjeve dentare.
Adresa: TIRANE Njesia bashkiake nr 6, Rruga e Kavajes, blloku i magazinave, ish Kombinati i Drurit Misto Mame, zona kadastrale 8240, nr pasurie 5/156 vol 3, faqe 152
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Albert Ballabani 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Albert Ballabani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 12,083,145.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 32,269,124.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 66,002.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 577,960.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 1,214,634.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MOTO-MANIA