Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Durres LOGISTIC CENTER
Numri unik i identifikimit (NIPT): L32119010I
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3,500
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Hasmet Kurum
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -123,507.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Agim Qenani 10/09/2013 10/09/2015
Durres LOGISTIC CENTER
Durres LOGISTIC CENTER
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!