Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
LIMAK INSAAT SANAYI ve TICARET ANONIM SIRKETI AGE INSAAT ve TICARET ANONIM SIRKETI ADI ORTAKLIGI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L32002006H
Forma ligjore: Dege e shoqėrisė sė huaj
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 50,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
LIMAK INSAAT SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI AGE INSAAT VE TICARET ANONIM SIRKETI ADI ORTAKLIGI 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Nihat Ozdemir, Atilla Onen, Sezai Bacaksiz, Yavuz Diker, Rebii Erol Ankay
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 3,018,079,835.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 118,861,550.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -998,902,278.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LIMAK INSAAT SANAYI ve TICARET ANONIM SIRKETI AGE INSAAT ve TICARET ANONIM SIRKETI ADI ORTAKLIGI
LIMAK INSAAT SANAYI ve TICARET ANONIM SIRKETI AGE INSAAT ve TICARET ANONIM SIRKETI ADI ORTAKLIGI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!