Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
UJE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L31929006G
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 35,000
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Elton Meta
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -2,118,115.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Artan Golemi 18/07/2013 18/07/2016
UJE
UJE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!