Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 03 Tetor 2018
deKoll
Numri unik i identifikimit (NIPT): L31826005D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 75,517,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe tregtim : Llac i thate, koll, stuko, prodhime te tjera me baze cimento, grafiato te lengshme, bojra. Shoqeria mund te ndertoje objekte/ndertime civile ne funksion te aktivitetit te saj. Tregti me shumice dhe pakice
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Geront Ēela 80
Bledar Ēela 20
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Bledar Ēela
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 0.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
deKoll