Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Albanian Ferry Terminal Operator
Numri unik i identifikimit (NIPT): L31817505L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Fusha e veprimtarisė: Investim, menaxhim, operim, mirėmbajtje, pėrmirėsim teknik, adaptim i Terminalit tė Trageteve dhe Kroēerave Durrės (TTD), shfrytėzim i plotė nė imbarkim dhe disbarkim, magazinim dhe cėshtje procedurale. Zona nė tė cilėn shtrihet ky Konēesion Porti Durrės: kalatat 8, 9 sė bashku me sheshet korrespo
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
FRS Chartering Beteiligungsgesellschaft MBH 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):1,316,800.00
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):10
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Marreveshja koncesionare
Administratorė: Christian Baumberger
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -31,360,659.00
Website:http://www.afto.al/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : 2013
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Albanian Ferry Terminal Operator