Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 15 Dhjetor 2018
GUSTOSO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L31730502D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Fusha e veprimtarisė: Sherbime catering dhe bar-restorant.
Adresa: TIRANE Njėsia Bashkiake nr.5, Rruga “Dėshmorėt e Kombit”, nr.1, ambient brėnda Kryeministrisė, kati pėrdhe.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Helton Shkurti 100
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Helton Shkurti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 12,824,914.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 20,872,140.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 360,501.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,262,165.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 1,967,817.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GUSTOSO