Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
BALKAN LAUNDRY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L31723501G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Larje,hekurosje,qepje te artikujve : ēarēafe, peshqire, mbulesa, uniforma te hoteleve, restoranteve, spitaleve dhe te gjitha fjetoreve, per vete dhe te trete. Import dhe eksport te te gjitha artikujve te hoteleve, restoranteve, spitaleve, fjetoreve. Tregti me shumice e pakice te ketyre artikujve, brenda dhe jashte vendit. Regjim i perpunimit aktiv.
Adresa: DURRES Xhafzotaj, Autostrada Durres-Tirane, kilometri i peste, Lagjja nr.1, objekt me nr pasurie 297/57, dhe zone kadastrale 3852
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gentian Prifti 33.33
Domenico Petrosillo 66.67
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Arben Sharra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 320,740.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 1,138,101.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -3,200,314.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -9,150,389.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): -5,571,844.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BALKAN LAUNDRY