Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
A.SH. Engineering
Numri unik i identifikimit (NIPT): L31617003F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertim, projektim, zbatim, mbikeqyrje, kolaudim, ristrukturim etj, te objekteve sociale, kulturore, ekonomike, industriale, objekte banimi, prodhimi dhe tregtim materiale ndertimi, inertesh. Ndertim godina banimi me fondet e veta te shoqerise ashtu dhe me fondet publike dhe kredi bankare. Ndertime me karakter social-kulturor dhe te kulteve te ndryshme fetare si dhe restaurime. Ndertime, projektime dhe riasfaltime rrugesh dhe autostradash, punime te sinjalizimit rrugore etj. Ndertime vepra te medha hidroteknike, portuale, aeroportuale e te kantiereve detare, puse, cpime gjeologoinxhinjerike, cpime per uje. Kryerje punimesh te inxhinjerise civile te te gjitha llojeve te veprave te artit, riparim dhe mirembajtje te veprave egzistuese, izolime mbi dhe nentokesore nga ujrat siperfaqesore te siperfaqeve te gjelberta si pyje, parqe. Administrimi i guroreve, impianteve te betonit, te konglomerateve bituminoze dhe te copetimit. Sherbime te natyres se projektimeve, drejtimit dhe ndihmes teknike te punimeve me personel te kualifikuar, rilevime topografike, punime topogjodezike, qendrueshmeri dhe perforcim themelesh, ndertim dige te larte. Asistence teknike, juridike etj. Sherbime te natyrave te ngjashme per te cilat shoqeria do te pajiset me licencat perkatese.Kryerje testesh dhe provash laboratorike ne fushen e materialeve te ndertimit, provave dhe strukturave ne ndertim, provave te gjeoteknikes dhe gjeogjolise, vetite fiziko kimike te ujrave, dhe testime per vleresimin e ndikimeve ne mjedis.
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake Nr 7, Rruga "Vllazen Manastirlliu", Pallati 11, Kati 2, Apartamenti 5
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arian Shtėmbari 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Arian Shtėmbari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 4,751,120.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 8,192,025.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 340,655.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 1,147,234.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A.SH. Engineering