Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
LEKSI SECURITY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L31519018N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ruajtjen e objekteve dhe institucioneve publike dhe private, sigurimin fizik, mbrojtjen e jetes dhe shendetit te shtetesave vendas dhe te huaj, instalim dhe perdorim i sinjalistikes te radioalarmit dhe paisjeve te paisjeve te tjera te vezhgimit, si dhe shoqerimin dhe ruajtjenn e vlerave monetare. Prodhim mirembajtje dhe tregetim i paisjeve dhe lendeve te shuarjes se zjarrit dhe shpetimit. Projektim dhe instalim i kontrollit te aksesit dhe te sigurise se larte, integrim i sistemeve. Projektim, furnizim, instalim dhe mirembajtje e sistemeve per prodhimin e energjise alternative (fotovoltaike, wind etj). Furnizim dhe instalim i kasafortave cavoux, sigurine e kutive te depozitave, terminale POS, ATM dhe pajisjeve bankare ne pergjithesi. Konsulence dhe analize te sigurise. Projektim, furnizim, instalim dhe mirembajtja e sistemeve te inteligjences. Projektim, zbatim dhe mirembajtje ter sistemeve dhe monitorimi i sistemeve te shuarjes se zjarrit. Projektim dhe instalim i pajisjeve dhe impjanteve elektrike e civile. Furnizim, instalim, mirembajtje i pajisjeve elektronike per perdorim detare. Furnizim, instalim dhe mirembajtje i pajisjeve te telekomunikacionit dhe radio nderlidhjes/import eksport me shumice dhe pakice i materialeve te teknollogjise elektrike dhe elektronike, pajisje per navigacion. Importe-eksporte dhe shitje, ndcrtim dhe mirembajtje e avioneve dhe pjeseve te tyre, dedektive dhe investigues private.
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake Nr. 9, Rruga Barrikadave, Pallati Albtoronto, Hyrja 3, Kati 3
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Astrit Lala 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Astrit Lala
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,664,275.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -506,976.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -853,106.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LEKSI SECURITY