Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
SKANDERBEG SECURITY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L31407502R 
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sigurimi dhe ruajtja e objekteve publike dhe private ne pronesi ose ne perdorimi te personave fizike dhe juridike qe ushtrojne veprimtari ne territorin shqiptar. Sherbimin e ruajtjes dhe shendetit te personave fizke shetas shqiptar ose te huaj.
Adresa: DURRES EGT TOWER, Lagjja nr 3, Sheshi Liria, kati i katert.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Berisha 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Altin Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -1,346,527.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): -293,085.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SKANDERBEG SECURITY