Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
GOLDEN TRAVEL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L31310007Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2013
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Shitjen e paketave te udhetimit cdo gje perfshire transport bashke me akomodimin e programeve turistike e sherbime ne toke. Biletari ajrore dhe detare per vete si edhe per llogari te te treteve si neperrmjet sportelit dhe nepermjet internetit.Aktivitet shkollimi e trainimi per nevojat e veta e te te treteve ne te gjitha fushat e turizmit.Sherbime transporti taksi.Sherbime transporti me minibus dhe autobus.
Adresa: TIRANE Rruga “Reshit Ēollaku”,pallati “Aurora Konstruksion”,perballe Gjykates se Larte
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatbardha Xhura 100
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Fatbardha Xhura
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 567,034.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GOLDEN TRAVEL