Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
WHITE STONE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L29805401U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Aktivitete ne fushen e prodhimit te materialeve te ndertimit, mxjerrjes, shfrytezimit dhe perpuniimit te burimeve minerale, mermereve, graniteve etj.Tregtimin e materialeve te ndertimit te prodhuara nga shfrytezimi perpunimi dhe prodhimi 1 burimeve minerale, mermereve graniteve etj. Importin dhe eksportin e produkteve industriale te materialeve te ndertimit. graniteve, mermereve etj, me shumice e pakice.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ruzhdi Teferiēi 20
Arbėr Braho 80
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Arbėr Braho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -10,976.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
WHITE STONE
WHITE STONE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!