Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
EGLENTI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L28405201R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Organizim ambientesh per dite te rendesishme me te gjithe komponentet perberes. Tregetim i artikujve ushqimore te ndryshem, industriale,shitblerje bulmeti, prodhim dhe tregetim te materialeve te ndertimit, konfeksione, hidraulike, elektrike,artikuj brumi, bulmetrave, mobilerise, hotelerise me shumice e pakice.Prodhim dhe tregetim i lendes djegese(gaz i lenget per ngrohje dhe gatim, solar) me Pakice, perdorim I lendeve djegese. Ndertime civile dhe ekonomike, rrugore, hekurudhore, detare, veprash arti, hidraulike, restaurimi, impiante, teknologjike,, etj.... Per realizimin e e objektit dhe te qellimeve te saj Shoqeria mund te zhvilloj cdo lloj aktiviteti industrial, tregtar, prodhimi apo keshillimi te konsideruara te dobishme dhe te nevojshme per qellimet e shoqerise.Thertore dhe Dyqan mishi.
Adresa: TIRANE Njesia bashkiake nr 2, rruga Labinoti, pallati 4, shkalla 5, kati 2, ap 4
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eglantina Prenēi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ilir Martini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 161,297,369.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 77,009,288.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 149,405.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 8,332,250.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 4,150,866.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 2,653,813.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EGLENTI