Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
GSM KLIMAIRE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L26804206O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Riparime elektrike, shitje sistem ngrohje-ftohje. Servise hidro-termodinamike, montim antenash. Punime kondicionim-aspirim, hidroteknike, hidraulike, pastrim godinash dhe mirembajtja e tyre. Perpunim llamarine. Tregti me pakice dhe me shumice. Import-eksport, montim te ashensoreve gjermane.Punime Gipsi. Montime konstruksione metalike dhe alumini.Ndertime te gjitha llojeve. Tregtim dhe montim i dhomave frigoriferike si dhe riparimi dhe mirembajtja e tyre. Tregtim dhe monntim i rafteve metalike per supermarkete. Objekti i prokurimit: Rikonstruksion i godines se Ministrise se Zhvillimit Urban nga Autoriteti Kontraktor Ministria e Zhvillimit Urban. Linja elektrike, punime, riparime, shitje-blerje, gjenerator, riparime, mirembajtje te pajisjeve elektro mekanike.
Adresa: VLORE Rruga Vlore, te Rrapi, Uji i Ftohte
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Genci Muēaj 100
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Genci Muēaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 86,739,543.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 156,101,349.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 511,565.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,321,299.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 782,999.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 6,240,604.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GSM KLIMAIRE