Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
Aurel Zyryku
Numri unik i identifikimit (NIPT): L26603602S
Forma ligjore: Person Fizik
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregti me pakice artikuj ushqimore dhe kozmetike.
Adresa: Korce Bilisht BILISHT Lagjja 3, Rruga Deshmoret e Devollit, Banesa Nr. 49
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Aurel Zyryku 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Aurel Zyryku