Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
TELEMENIA CURRAJ (Parku Valbonė)
Numri unik i identifikimit (NIPT): L26529002R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Fusha e veprimtarisė: Planifikimi, ndertimi, mirembajtja dhe funksionimi i hidrocentralit ne lumin "Curraj" ne rrethin e Tropojes, duke perfshire financimin e koncesionit, prodhimin, furnizimin, transmetimin, shperndarjen, shitjen dhe eksportimin e energjise elektrike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
F.K. GENERATORS AND EQUIPMENTS 7.5
TELEMENIA -ALB 85
INTER INDUSTRIES 7.5
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):35
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Marreveshja koncesionare
Leja e ndėrtimit
Administratorė: Ardjan Kimēa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -978,747.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -1,432,800.00
Website:http://www.telemenia.com/projects/105mw-curraj-river,-albania
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : 2013 2012
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ardjan Kimca 01/01/2013 31/12/2014
TELEMENIA CURRAJ (Parku Valbonė)
TELEMENIA CURRAJ (Parku Valbonė)
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!