Ndryshimi i fundit: E Martė, 17 Korrik 2018
AFRIM MURJA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L26310701T
Forma ligjore: Person Fizik
Selia: Dibėr
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Fermė blektorale pėr prodhim mishi,qumėshti dhe bylmeti.Tregtim produktesh blektorale.Import-Eksport lėnde tė parė pėr nevojat e fermės.
Adresa: Peshkopi PESHKOPI Lagjja "Vehbi Dibra", Rruga "Abdulla Pash Dohoshishti", Zona Kadastrale Nr.2932, ndėrtesa nė ambientin stallor Nr.01, ish stallat e grumbullimit tek pėrroi i Peshkopisė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Afrim Murja 100
Sektori ekonomik: rritje dhe mbarshtrim kafshesh
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AFRIM MURJA