Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
IGMA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L24804601R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 500
Fusha e veprimtarisė: Eksport-Import dhe tregtimi i lendes drusore biomase pellet per djegie.Linja prodhimi pajisje,ngrohje,montime,sisteme ngrohje ftohje,pajisje elektrike hidraulike.Ndertime civile,punime speciale ndertimi,ndertime ujesjellesa,punime montimi ne linjat e TN e te mesem dhe shprendarjen e energjise elektrike
Adresa: Bucimas BUCIMAS Fshati Starove
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dorian Molloholli 30
Kastriot Molla 30
Bashkim Shurdhi 40
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Kastriot Molla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 27,211,709.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 48,010,166.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,030,789.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 3,068,789.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 12,258,417.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
IGMA