Ndryshimi i fundit: E Martė, 17 Korrik 2018
A-L SEKURITY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L23123602F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokastėr
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ruajta dhe sigurimi i objekteve publike e private si dhe veprimtarive, sigurimi fizik, mbrojtja e jetes dhe shendetit te shtetasve vendas dhe te huaj, survejim me kamera sigurie dhe sisteme alarmi si dhe pajisjeve te tjera te vezhgimit, shitblerje, montim, monitorim i te gjitha pajisjeve qe kane lidhje me sherbimin privat te sigurise fizike.
Adresa: Gjirokaster GJIROKASTER Lagjja 18 Shtatori, rruga "Studenti", pallat 7-katesh, kati 1-re, nr. pasurie 24/76-G6, zona kadastrale 8541
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Naimira Haloēi 100
Sektori ekonomik: sherbime spitalore
Administratorė: Gėzim Bregu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 561,363.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 1,235,503.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 129,552.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 27,838.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 90,024.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A-L SEKURITY