Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
Nafire Molloholli
Numri unik i identifikimit (NIPT): L23028201S
Forma ligjore: Person Fizik
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice dhe pakice te produkteve te lendes drusore biomase, dhe montim , riparim te kaldajave per ngrohje
Adresa: ELBASAN Lagjja Partizani, rruga Janaq Kilica, zona kadastrale nr.8524, pasuria nr.3/135, kati 1.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nafire Molloholli 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,498,852.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,620,001.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Nafire Molloholli