Ndryshimi i fundit: E Martė, 19 Mars 2019
PESE VELLEZERIT
Numri unik i identifikimit (NIPT): L22925402C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2012
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 300,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: “Ndertim, rikontruksion, restaurim ne fushen e ndertimit te objekteve te ndryshme civile - industriale, private dhe shtetrore, social kulturore dhe agjensi per shitblerjen e ketyre ndertimeve. Ndertim godina banimi si me fondet e vete shoqerise ashtu dhe me fonde publike dhe kredi bankare. Ndertime me karakter social, kulturor dhe te kulteve te ndryshme fetare si dhe restaurimeve, etj. Ndertime dhe riasfaltime rrugesh dhe autostradash, punime te sinjalizimit rrugor etj. Ndertime veprash te medha hidroteknike, portuale, aeroportuale e te kantiereve detare, puse, cpime gjeologo inxhinierike, cpime per uje etj. Kryerje punimesh te inxhinierise civile te te gjitha llojeve te veprave te artit, riparim dhe mirembajtje te veprave ekzistuese, izolim mbi dhe nentokesore nga ujrat siperfaqesore te siperfaqeve te gjelberta si pyje, parqe etj. Ne ndertimin, mirembajtje dhe restaurimin ujesjellesi dhe KUZ-ve, KUB-ve, etj. Administrim I guroreve, impianteve te betonit, impianteve te konglomerateve bituminoze dhe te copezimit. Sherbime te natyres se projektimeve, drejtimit dhe ndihmes teknike te punimeve me personel te kualifikuar, rilevime topografike, punime topogjodezike, qendrueshmeri dhe perforcim themelesh, ndertim dige te larte, etj. Prodhim, fabrikim dhe tregtim materiale ndertimi, inerte, prodhimeve te betonit, etj. Projektim, ndertim, te objekteve civile, social kulturore, ekonomike, industriale, objekte banimi, qendra tregtare, ndertim rrugesh, ndertim veprash arti, arkitektonike, ndertime mjedisesh rekreative, linja hekurudhore, rikonstruksion rrugesh, te veprave te ndryshme industriale e tregtare. Sherbime te punimeve mekanike, ngrohje, kondicionim dhe hidrantit kundra zjarrit. Import-eksport, tregetim me shumice e pakice te mallrave te ndryshme industriale, bujqesore, ndertimi, elektroshtepiake, pajisje elektrike, kancelari dhe artikuj kompjuterik
Adresa: LIBOFSH LIBOFSH Fshati Libofshe
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shkėlqim Dulla 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Shkėlqim Dulla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 57,648,433.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 94,333,175.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 558,043.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 7,770,402.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 7,536,245.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PESE VELLEZERIT